Powered by:Proticaret
Hakkımızda : ihouse.com.tr
Hakkımızda
 Karin Ltd Şti ,sektörde 20 yılı aşkın süredir Ev tekstili,Mutfak ,Ev Dekor ve Banyo Aksesuarları konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla gerek yutiçi gerek yurtdışı satış ağıyla faaliyet göstermektedir.Bu ürün gruplarının satışını tescilli markası olan İHOUSE markası ile gerçekleştirmektedir.

 

Aynı zamanda ev tekstilinde Clasy, Örtüm, Pinkhouse, Gardenya markalarının Mutfak Grubundada Evren Tencere grubunun tüm e-ticaret sitelerinde tek elden yetkili olarak satışını sürdürmektedir.

 

Sürekli gelişen e-ticaret sektöründe birçok ürünü tek elden almak maliyet zaman ve uygulanan sistemlere (xml,b2b) uyum sağlayabilen güçlü tedarikçilerle çalışmayı artık bir mecburiyet haline getirmiştir

 

Karin Ltd bu alandaki en önemli tedarikçilerden biri olup tüm sistemlere hızlıca ayak uydurmaktadır buda birçok siteyi parça parça ürün tedariği yerine Karin Ltd ye yönlendirmiş ayrıca bu karşılıklı anlayış işin maliyeti yönündende e ticaret sitelerine büyük karlılık sağlamıştır.

 

Bünyesinde üçbinin üzerinde çeşit bulunduran Karin Ltd bu ürünlerin çok büyük bölümünüde stoğunda hazır bulundurarak iş ortakları olan e-ticaret sitelerinin ürünleri müşterilerine en kısa sürede sevk etmesine büyük yarar sağlamaktadır.

 

Bu kadar ürün çeşidinin birçoğunu kendisi ithal ederek fiyat konusundada iş ortaklarını rekabetçi bir pozisyonda tutmaktadır.

 

Sektörün her geçen gün büyüdüğünü düşünürsek doğru firmayla yapılan çalışmalar karlılık ve zaman açısından büyük fayda sağlayacağı gibi sürekli yenilenen ürün gruplarıylada sizleri yeni ürün arama zahmetinden büyük ölçüde kurtaracaktır.

 

Yakın gelecekte kategori gruplarına yapılacak yeni eklemelerle 20,000 ürün çeşidini hedefleyerek sizlerle büyüyeceğimizi umuyor ve herzaman kalite ve garantisiyle arkasında durduğumuz ürünlerimizden sizlerin bol kazanç elde ederek iş ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesini istiyoruz.

 

Saygılarımızla